Autor: Andrzej Dylla, Wrzesień 2019 , 564 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5975 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Cała oferta Wydawnictwa ASPRA / -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Racjonalizowanie zużycia energii stało się jednym z najważniejszych problemów gospodarczych. Zrodziło to potrzebę doskonalenia zarówno metod poprawy izolacyjności przegród, jak i sposobów precyzyjnego prowadzenia obliczeń cieplno-wilgotnościowych i stało się powodem zasadniczych zmian w procedurach obliczeniowych fizyki cieplnej, tak by uwzględniały one naturalną przestrzenną strukturę budowli, odniesioną do klimatu zewnętrznego w określonej lokalizacji. Pierwsza część książki (rozdziały 110) dotyczy procesów wymiany ciepła, druga część (rozdziały 1114) obejmuje badania stanu zawilgocenia przegród i złączy budowlanych. Kolejno zostały opisane: procedury obliczeń cieplno-wilgotnościowych; klimat i mikroklimat budynku; płaskie i przestrzenne przepływy ciepła; obliczanie strat ciepła z budynku do środowiska i wymiana ciepła przez grunt; właściwości cieplno-wilgotnościowe materiałów budowlanych; roczne bilansowanie zużycia energii do ogrzewania i wentylacji; mechanizmy przenoszenia wilgoci w przegrodach budowlanych i ochrona przeciwwilgociowa przegród oraz budynków; sprawdzanie kondensacji wilgoci; projektowanie złączy budowlanych. Ebook napisana z myślą o studentach budownictwa, architektury i inżynierii środowiska oraz inżynierach zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem budowlanym. Ebook porusza temat Fizyka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: cieplna. Jeśli interesuje Cię: budowli, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: praktyce w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5975 osób
ISBN 9788301181680. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Fizyka cieplna budowli w praktyce Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany