Autor: Piotr Wilk, Witold Urbanik, Dagmara Mizer, Marzec 2016 , 190 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8703 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejszy skrypt jest przeznaczony dla studentów I-go roku Wydziału InżynieryjnoEkonomicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Obejmuje on zadania wraz z rozwiązaniami z dziesięciu działów fizyki. Każdy rozdział zawiera wstęp, w którym omówione są podstawowe prawa związane z zadaniami z tego rozdziału oraz wskazówki dotyczące metod rozwiązań. Skrypt nie o bejmuje pełnego zakresu działów należących do standardowego kursu fizyki. W ramach poszczególnych działów również nie można mówić o upełności, jeśli chodzi o wszystkie możliwe typy zadań, skrypt bowiem jest materiałem wspomagającym ograniczone czasowo ćwiczenia rachunkowe z fizyki, związane z wykładem i zajęciami laboratoryjnymi z tego przedmiotu. Zadania dobierane były tak, aby ich poziom trudności nie był zbyt wysoki (brak np. zadań łączących różne działy lub wymagających skomplikowanych obliczeń) oraz aby mogły być łatwo modyfikowane z myślą o kolokwiach (zadania wariantowe). Brano też pod uwagę słabe przygotowanie z fizyki kandydatów na studia.  Ebook porusza temat Fizyka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: zadania.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8703 osób
ISBN 978-8-3701-1884-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Fizyka zadania Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany