Autor: Russell Chun, Sierpień 2008 , 536 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 15544 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Techniki programowania C# [Książki drukowane -40%| Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Odkryj najgłębiej strzeżone tajemnice Flasha Jak tworzyć rozbudowane animacje? W jaki sposób kontrolować obiekty, wykorzystując ActionScript? Jak pobierać dane z zewnętrznych źródeł? Flash CS3 Professional to kolejne wcielenie narzędzia, które zyskało uznanie dziesiątek tysięcy twórców witryn WWW. Jednak jego nies amowite możliwości w zakresie tworzenia grafiki i animacji to tylko wierzchołek góry lodowej. Swoją prawdziwą potęgę Flash ujawnia, gdy sięgniemy po rozwiązania oparte na wbudowanym, obiektowym języku programowania noszącym nazwę ActionScript 3.0. Za jego pomocą możemy kontrolować niemal każdy aspekt animacji i wszystkie obiekty wchodzące w jej skład, sterować wyświetlaniem i pobieraniem danych oraz odtwarzaniem dźwięku. Jesteśmy w stanie wykreować niesamowite efekty, jakich nigdy nie uzyskalibyśmy, wykorzystując inne techniki. W książce "Flash CS Professional PL. Techniki zaawansowane. Klatka po klatce" opisano techniki tworzenia animacji związane ze stosowaniem języka ActionScript. Czytając ją, poznasz podstawy tego języka, a także dowiesz się, w jaki sposób pisać skrypty i do jakich obiektów je dołączać. Nauczysz się kontrolować elementy graficzne, dźwiękowe, tekstowe i nawigacyjne umieszczone w prezentacji za pomocą poleceń ActionScriptu. Opanujesz sposoby łączenia witryn WWW tworzonych we Flashu z zewnętrznymi plikami, przeglądarką internetową i serwerem, na którym są publikowane. Znajdziesz tu także informacje o wykrywaniu błędów w skryptach i ich usuwaniu. Animacje poklatkowe i automatyczne Animowane maski Rotoskopia Edycja kodu ActionScript w panelu Actions Tworzenie funkcji Obsługa zdarzeń w animacji Zarządzanie listwami czasowymi Tworzenie elementów nawigacyjnych Pobieranie plików multimedialnych z zewnętrznych źródeł Przetwarzanie elementów graficznych i dźwiękowych oraz danych tekstowych Operacje matematyczne we Flashu Optymalizacja filmów Odkryj zapierające dech w piersiach możliwości synergii Flasha i języka ActionScript! Ebook porusza temat Professional. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Techniki. Jeśli interesuje Cię: zaawansowane, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Klatka w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to klatce.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 15544 osób
ISBN 978-83-246-1342-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Flash CS3 Professional PL. Techniki zaawansowane. Klatka po klatce Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany