Autor: Michał Statkiewicz, Maj 2016 , 42 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4876 osób

Zobacz promocję nowość!

Get R Primer, Testing R Code, R Student Companion and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Prawdopodobnie wiele rzeczy w otaczającym nas świecie nie jest w istocie tym, czym się powierzchownie wydaje. Korzystajmy z prawa do indywidualnego widzenia. Większość, bez względu na to jak liczna i silna wcale nie musi mieć racji." FOTOPOWIEŚCI NIEDOKOŃCZONE to siedem opowiadań: - miasto niebieskie - trudno - pomost - żyjemy dzięki pogrzebom - matematyka vs. filozofia - szczęście - zazdrość Każde opowiadanie budują zarówno fotografie jak i krótkie teksty, zaledwie intonujące temat, ale wprowadzając widza/czytelnika we właściwy rozmyślaniom klimat... po czym daje mu całkowitą dowolność w interpretacji, oczekuje od niego samodzielnego poprowadzenia narracji. Zadaje pytania, sugerujące szukanie własnych, szczerych odpowiedzi. "Zabieram Cię na skrzyżowanie, lekko tylko sugerując gdzie przypuszczalnie jesteśmy. Zapalam Ci zielone światło... ...i włączam bieg. Krótko patrzymy sobie w oczy przez szybę pasażera. Tak, ja tu zostaję. Przyślij kartkę albo zadzwoń. Albo nie zwoń. Baw się dobrze... i nie jedź ostrożnie." Fotografie zamieszczone w albumie to wynik połaczenia różnych technik fotograficznych od cyjanotypii, poprzez tradycyjną metodę czarno-białego negatywu aż do techniki cyfrowej, choć udział tej ostatniej jest wyraźnie najmniejszy. Ebook porusza temat Fotopowieści. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: niedokończone.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4876 osób
ISBN 978-8-3785-9694-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Fotopowieści niedokończone Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany