Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 34 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1237 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zadbaj o Twoje zdrowie! [Audiobooki po 14,90zł, 19,90zł i 24,90zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Full Throttle zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę zajmującą przygodówkę z elementami zręcznościowymi, której akcja toczy się w niezbyt odległej przyszłości. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez kolejne perypetie Bena, przywódcy gangu motocyklowego Skunksy, niesłusznie oskarżonego o zabójstwo Malcolma Corleya, szefa korporacji Corle y Motors. Dla ułatwienia poruszania się po poradniku każdy rozdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne zadania do wykonania. Dodatkowo wyzwania zręcznościowe opatrzono nagłówkami pozwalającymi na ich szybkie zlokalizowanie w tekście. Wszystkie potrzebne przedmioty, które powinien pozyskać bohater, zostały wyróżnione kolorem czerwonym, wpadające osiągnięcia pomarańczowym, a istotne informacje pogrubieniem. Ben nie chce dopuścić do przejęcia produkującego motocykle Corley Motors przez podstępnego Adriana Ripburgera, który planuje zmienić profil firmy. Musi też udowodnić swoją niewinność. W realizacji obu tych celów pomaga mu tajemnicza Maureen. W poradniku do gry Full Throttle znajdziesz: dokładny opis wszystkich czynności - niezbędnych, by kontynuować zabawę i dotrzeć do finału; wskazówki do wszystkich wyzwań zręcznościowych wraz z odpowiednimi obrazkami; wyszczególnienie wszystkich okoliczności zdobywania osiągnięć (dodatkowo ich komplet umieszczono w ostatnim rozdziale). Poradnik do gry Full Throttle Remastered pomoże Ci odnaleźć prawdę i oczyścić się z niesłusznych zarzutów. Nasz poradnik zawiera nie tylko pełny opis przejścia, ale również porady dotyczące etapów zręcznościowych wraz z pomocnymi obrazkami. Full Throttle Remastered - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ruszaj w drogę | Rozdział pierwszy (Rozdział trzeci) Pomóż Mo naprawić motor | Rozdział pierwszy (Rozdział trzeci) Porady ogólne Odnajdź Mo | Rozdział pierwszy (Rozdział trzeci) Rozpoznaj teren | Rozdział drugi (Rozdział trzeci) Wykaraskaj się z tarapatów | Rozdział trzeci (Rozdział trzeci) Zdobądź dopalacz i gogle | Rozdział drugi (Rozdział trzeci) Ukradnij rampę i przeskocz przez wąwóz | Rozdział drugi (Rozdział trzeci) Udaremnij zamiary Ripburgera | Rozdział trzeci (Rozdział trzeci) Dostań się do kryjówki Sępów | Rozdział trzeci (Rozdział trzeci) Ebook porusza temat Throttle. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Remastered. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1237 osób
ISBN 978-83-8112-387-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Full Throttle Remastered - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany