Autor: Michał "Wolfen" Basta, Maj 2020 , 186 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 398 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Brian Tracy - transmisja live PO POLSKU [28.05.2020]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Gears of War 3 zawiera kompletny opis przejścia. Walki z bossami zostały dodatkowo opatrzone materiałami wideo, ułatwiającymi zrozumienie taktyki. Całość uzupełnia opis możliwych do zdobycia osiągnięć i znajdziek. Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Akt 1\ Prolog - Burzliwa przeszłość-[Akt 1\ I - Zakotwiczeni- 1;Akt 1\ II - Opuścić okręt-[Akt 1\ III - Powrót do domu-[Akt 1\ IV - Pomocna dłoń-[Akt 1\ V - MVP-[Akt 1\ VI - Na włosku-[Akt 2\ I - Wrak-[Akt 2\ II - Dom z piasku-[Akt 2\ III - Wtargnięcie-[Akt 2\ IV - W okopach-[Akt 2\ V - Porwanie-[Akt 2\ VI - W powietrzu-[Akt 2\ VII - Lądowanie-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 39 Informacja o grze Trzecia część popularnej serii strzelanin TPP opowiadających o wojnie ludzi z rasą Locustów. Gears of War 3 kontynuuje fabułę poprzednich odsłon, ponownie umożliwiając wcielenie się w postać słynnego Marcusa Feniksa. Rozgrywka nie uległa większym zmianom, Gra Gears of War 3, entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat poradnik. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przejścia. Jeśli interesuje Cię: nieśmiertelniki, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: osiągnięcia) w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 398 osób
ISBN 978-83-8055-235-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gears of War 3 - poradnik do gry (opis przejścia, nieśmiertelniki, osiągnięcia) Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany