Ebook dla starych i młodych, aktywnych i biernych, tolerancyjnych i tych mniej elastycznych, akceptujących siebie oraz tych, którzy potrzebują uwierzyć, że SEXY ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE. NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN.   Poruszamy wcale nie TRUDNE tematy, tylko normalne, codzienne i takie, na które trzeba się otworzyć i zacząć na nie roz mawiać.   Dlaczego? Bo ludzie nie rozmawiają ze sobą tyle co kiedyś, nie zadają pytań, uciekają często od konsekwencji, które są wynikiem naszych działań. Obecnie komunikacja międzyludzka zdecydowanie szwankuje. Pytamy więc za Was, niezależnie od tego, kim i skąd jesteście. Mamy nadzieję, że te szczere wywiady dodadzą Wam siły do tego, abyście mogli zgłębiać wiedzę o sobie, swoich potrzebach i będą impulsem, by iść do przodu, by zgodnie z planem realizować swoje marzenia! Paula i Karolina - dwa różne charaktery, są jak ogień i woda, ale... obie są SEXY, odniosły SUKCES i wiedzą, że WSZYSTKO zaczyna się w głowie. Co to znaczy? Odpowiedź znajdziecie w środku! Ebook porusza temat #girlstalk. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Dziewczyny. Jeśli interesuje Cię: rozmowy, to ebook dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -30%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Zobacz jeszcze 48 ebooków w promocji Sięgnij po poradniki i zacznij działać!

Ebook 20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!
Ebook Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty
Ebook Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę
Ebook Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! Wydanie 2
Ebook Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
Ebook Sztuka uwodzenia własnej żony


Inne ebooki w kategorii Komunikacja międzyludzka

Ebook 100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni
Ebook Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16
Ebook Dlaczego mnie nie rozumiecie? Poznaj osiem barier w komunikacji i pokonaj je
Ebook Komunikacja naprawdę skuteczna. Niezawodny sposób dotarcia do klientów, pracowników i znajomych
Ebook Konflikt
Ebook Krasnale

ISBN 978-83-283-5345-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: #girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany