Autor: Patrick Pfeiffer, Luty 2014 , 296 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12660 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zacznij od skryptów... [Książkowe prezenty dla najmłodszych

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

"Metody przekazywania wiedzy stosowane przez Patricka pozwoliły mi połączyć różne moje umiejętności w jeden spójny styl grania" Adam Clayton, basista U2 Czas na bas! Graj, jak lubisz: poczuj w sobie salsę, soul, rock, reggae oraz każdą inną muzykę świata Improwizuj niczym wirtuo z Rozwijaj solidne poczucie rytmu i synchronizacji z zespołem Twórz profesjonalne akompaniamenty z wykorzystaniem nagrań zawartych na płycie Bas to serce muzyki. Basista zostawia środek sceny dla innych, ale to właśnie on wraz z perkusistą tworzy sekcję rytmiczną, musi też współbrzmieć melodycznie z wokalistą. Na koncercie publiczność zauważy go w dwóch przypadkach - kiedy wszyscy pozostali przestaną grać albo... kiedy on przestanie grać. Masz ochotę złapać za czterostrunowe wiosło i dać czadu? Bez względu na to, czy już szarpiesz druty, czy jesteś początkującym muzykiem, Gitara basowa dla bystrzaków to najlepsze źródło wiedzy, dzięki któremu od razu zagrasz jak z nut! Świat według basu - graj z zespołem, bądź jego osią. Czas na bas - eksploruj techniki, dzięki którym skale i akordy zmienisz w świetną muzykę. Przejścia i groove...y - blues, punk rock, a może reggae? Wybierz między popem a metalem i zostań basistą swojej wymarzonej kapeli. Dobrze rockująca muzyka - dołącz do ekipy nagranej na płycie i twórz w ulubionych stylach idealne akompaniamenty do piosenek. Dołączona płyta zawiera: ścieżki basu wszystkich przykładowych utworów z książki, nagrania demonstrujące style, skale, akordy i techniki tworzenia groove...ów. Wrzuć płytę do odtwarzacza i graj z całym zespołem! Struny między kartkami. Znajdziesz tu: ponad 150 groove...ów w wielu różnych stylach, szczegółową instrukcję wymiany strun i wykonywania podstawowych czynności konserwacyjnych Twojego instrumentu, ćwiczenia poprawiające technikę oraz dopasowanie dłoni do basu, wskazówki dotyczące grania z zespołem, rozgrzewki, opisy grania na tej samej strunie i uderzania kilku strun na zmianę, opisy sposobów gry różnych muzyków z całego świata, opis metody tworzenia własnych groove...ów, porady na temat najbardziej odpowiedniej gitary dla Ciebie. Patrick Pfeiffer jest wykształconym basistą, kompozytorem, konsultantem i nauczycielem gry na basie w Nowym Jorku. Nagrywał z George...em Clintonem, Jimmy...m Normanem, Phoebe Snow i wieloma innymi uznanymi artystami. Jest także współzałożycielem Bass Remedies, Inc. (BassRemedies.com). Ebook porusza temat Gitara. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: basowa. Jeśli interesuje Cię: bystrzaków, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12660 osób
ISBN 978-83-246-7409-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gitara basowa dla bystrzaków Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany