Autor: Daniela "sybi" Nowopolska, Kwiecień 2020 , 48 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1228 osób

Zobacz promocję nowość!

100% of proceeds support organizations responding to COVID-19.. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Goodbye Deponia to kompletna i pełna szczegółowo oznaczonych ilustracji oraz wskazówek solucja, dzięki której bez problemu rozwiążesz napotykane po drodze problemy oraz uporasz się nawet z najtrudniejszymi zagadkami i łamigłówkami. Skrócona wersja spisu treści:-Goodbye Deponia - poradnik do gry-Podstawy i wyjaśnienia-Prolog-Hotel-Zmuś Bozo, by oddał Rufusowi ręcznik (1) - wyłącz ogrzewanie-Zmuś Bozo, by oddał Rufusowi ręcznik (2) - zdobądź składniki na 'chorobotwórcze' ciasto-Przebierz się za przywódcę sekty pralniczej-Dostań się do pokoju Kletusa-Wydostań się z hotelowej pułapki-W drodze do Elizjum-Pozbądź się strażnika-Dotrzyj do pomieszczenia z procesorem-Unieszkodliw kamery-Piekło?-Zorientuj się, gdzie jesteś-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 30 Informacja o grze Trzecia odsłona ciepło przyjętej serii gier przygodowych - Deponia, stworzonej przez niemieckie studio Daedalic Entertainment. Goodbye Deponia to jednocześnie zakończenie trylogii i koniec przygód głównego bohatera - Rufusa. Gra Goodbye Deponia, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł premierę światową miał w 2013 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Goodbye. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Deponia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1228 osób
ISBN 978-83-8055-659-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Goodbye Deponia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany