Autor: Jolanta Biegańska, Monika Czop, Kwiecień 2012 , 107 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12467 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	Z Grzesiakiem na wakacjach [Do -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja zawiera informacje na temat rodzaju i klasyfikacji odpadów wytwarzanych w laboratoriach badawczych. Stanowi niezbędną pomoc przy prawidłowym gospodarowaniu odpadami (zbieraniu, magazynowaniu, odzysku oraz unieszkodliwianiu).Ułatwia również przekazanie zebranych odpadów chemicznych do magazynu centralnego, dzięki wzorom procedur postępowania. Jest to c enna pozycja wydawnicza dla pracowników firm i instytucji, w których laboratorium badawcze jest ważnym elementem funkcjonowania. Ebook porusza temat Gospodarowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: odpadami. Jeśli interesuje Cię: laboratoriach, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: badawczych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12467 osób
ISBN 978-83-753-7075-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gospodarowanie odpadami w laboratoriach badawczych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany