Autor: Marcin "lhorror" Jaskólski, Kwiecień 2020 , 52 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3269 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP 30 Wydawnictwa W Drodze!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do cRPG "Gothic 3: Zmierzch Bogów" zawiera opisy wykonania wszystkich zadań pogrupowane względem kolejnych lokacji. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Questy\ SILDEN cz.1-[Questy\ SILDEN cz.2-[Questy\ GELDERN cz.1-[Questy\ GELDERN cz.2-[Questy\ TRELIS cz.1-[Questy\ TRELIS cz.2-[Q uesty\ MONTERA cz.1-[Questy\ MONTERA cz.2-[Questy\ GOTHA cz.1-[Questy\ GOTHA cz.1-[Questy\ PRZYLĄDEK DUN-[Questy\ FARING-[Questy\ VANGARD cz.1-[Questy\ VANGARD cz.2-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 17Informacja o grzeGothic 3: Forsaken Gods to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej części niezwykle udanej serii komputerowych gier fabularnych.Gra Gothic 3: Forsaken Gods, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Gothic. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Zmierzch. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3269 osób
ISBN 978-83-8054-582-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gothic 3: Zmierzch Bogów - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany