Autor: Piotr "MaxiM" Kulka, Luty 2020 , 382 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 223 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP AUTORÓW Wydawnictwa Jaguar / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do Gra o Tron znajdziesz informacje o tym, w jaki sposób rozwiązywać zadania główne, tak, aby twoje postaci zyskały jak najwięcej cech dodatkowych. Dowiesz się jak i kiedy można uniknąć trudnych walk oraz jak pozyskać cennych sojuszników. Skrócona wersja spisu treści:-[Poradnik do gry\ Gra o tron-[Rozdział 1 - Mors Westford\ Na tę noc i wszystkie pozostałe (ZG)-[Rozdział 1 - Mors Westford\ Ich warta dobiega końca (ZP)-[Rozdział 2 - Alester Sarwyck\ Za wszystkie dni, które przeminęły (ZG) - Riverspring, Boży Gaj, Dziedziniec-[Rozdział 2 - Alester Sarwyck\ Za wszystkie dni, które przeminęły (ZG) - Riverspring (Ulice), Zamek-[Rozdział 3 - Mors Westford\ Między myśliwym, a zwierzyną (ZG)-[Rozdział 3 - Mors Westford\ Poszukiwanie skarbów (ZP)-[Rozdział 4 - Alester Sarwyck\ Wola Lwa (ZG) - Królewska Przystań, Dworek Sarwycków, U Chatayi-[Rozdział 4 - Alester Sarwyck\ Wola Lwa (ZG) - Warownia Maegora, Czerwona Twierdza-[Rozdział 5 - Mors Westford\ Piękna i Bestia (ZG) - Czarny Zamek, Mole's Town, Tunele Mole's Town-[Rozdział 5 - Mors Westford\ Piękna i Bestia (ZG) - Mole's Town (Las), Czarny Zamek-[Rozdział 6 - Alester Sarwyck\ Królewskie Psy (ZG) - Czerwona Twierdza, Królewska Przystań-[Rozdział 6 - Alester Sarwyck\ Królewskie Psy (ZG) - Kurnik, Czerwona Twierdza-[Rozdział 6 - Alester Sarwyck\ Cisza w szeregach (ZP)-[Rozdział 7 - Mors Westford\ Bezpański pies (ZG) - Czarny Zamek, Mole's Town-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 45 Informacja o grze Produkcja cRPG oparta na motywach serii fantasy "Pieśń Lodu i Ognia", napisanej przez George'a R. R. Martina. Opowieść została przedstawiona z perspektywy dwóch bohaterów - członka Nocnej Straży oraz wygnańca, który powraca do krainy Westeros. Gra ma typo Gra Game of Thrones, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 223 osób
ISBN 978-83-8055-405-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gra o tron - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany