Autor: Jeffrey Robinson, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 510 osób

Zobacz promocję nowość!

Get all 12 games when you subscribe to Choice Premium.. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

To byłaby tylko bajka, gdyby nie zdarzyła się naprawdę. Ona piękna aktorka odnosząca sukcesy u samego Hitchcocka. On najbardziej pożądany kawaler świata, książę Monako. Poznali się na zaaranżowanym spotkaniu i... na pozór nic się nie stało. Połączyły ich... wysyłane w tajemnicy listy i powoli budzące się uczucie. A potem żyli długo i szczęśliwie, twor ząc naprawdę dobrą, kochającą się rodzinę. Aż do tragicznej śmierci Grace. Czy piękna i szlachetna w roli księżnej Monako tęskniła za swą dawną pracą i nowymi rolami? Czy pragnęła wrócić do życia gwiazdy filmowej? Jak dawała sobie radę ze wścibskimi paparazzi i bezwzględnymi tabloidami? Jak odnalazła się w świecie wielkich interesów i polityki męża? Ta Ebook jest jedyną autoryzowaną przez Rod????zinę Książęcą biografią Grace. Nie plotki, lecz wspomnienia najbliższych i rzetelne źródła stanowią siłę tej opowieści o Grace księżnej Monako, która stała się legendą. Uaktualniona i poprawiona przed wydaniem z okazji premiery filmu Grace księżna Monako z Nicole Kidman w roli tytułowej, wciąż jest jedyną biografią księżnej napisaną we współpracy z księciem Rainierem i jego rodziną. Jedna z najlepszych biografii roku. St. Louis Post Dispatch Dzięki tej książce ożywa magia jednej z najpiękniejszych historii miłosnych dwudziestego wieku. Daily Express Cudowna. USA Today Przedstawia obraz fascynującej kobiety i historii miłosnej, która oparła się upływowi czasu. Boston Herald Jedyna opowieść z pierwszej ręki o najbardziej olśniewającej rodzinie świata. Sunday Mirror Po drugiej stronie oceanu show-biznesowy magazyn Variety donosił o ślubie nagłówkiem: Śluby Grace Kelly i książę Rainier III. Panna młoda jest gwiazdą filmową, pan młody niezwiązany z branżą. ( fragment książki ) JEFFREY ROBINSON Mieszkając przez dwanaście lat na południu Francji, zaprzyjaźnił się z księżniczką Karoliną i samą księżną Grace. Kilka lat po jej tragicznej śmierci Rodzina Książęca, zaniepokojona plotkami i przekłamanymi, często wyssanymi z palca informacjami (podawanymi nie tylko w prasie bulwarowej, ale i w Ebookch!), postanowiła udostępnić Robinsonowi dokumenty księcia i jego osobiste archiwa, by mógł napisać prawdziwą historię Grace. Książę Rainier szczerze i bez zahamowań ujawnił prawdę o swoim romansie z Kelly. Księżniczka Karolina wyjaśniła, jak wyglądało jej dzieciństwo w blasku fleszy. Księżniczka Stefania po raz pierwszy szczegółowo opowiedziała o wypadku, w którym zginęła jej matka, i o tym, jak ta tragedia na zawsze zmieniła życie wielu osób. Książę Albert szczerze rozmawiał o swoich nadziejach i obawach związanych z dniem, w którym obejmie tron. Również przyjaciele księcia i jego współpracownicy chętnie współpracowali z pisarzem. Książę Rainier postawił Jeffreyowi Robinsonowi tylko jeden warunek: Pisz prawdę. I tak powstał ten wyjątkowy, wręcz intymny portret rodziny Grimaldich, a także obraz ich maleńkiego państwa Monako. Ebook porusza temat księżna. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Monako.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 510 osób
ISBN 9788363656492. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Grace księżna Monako Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany