Autor: Beata Turska, Październik 2011 , 432 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2029 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kryminalny początek lata... / -40%!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Doskonała, nowatorska Ebook powstała w wyniku współpracy autorki, nauczycielki akademickiej, z jej studentami i wychodząca naprzeciw ich konkretnym, praktycznym oczekiwaniom. Część pierwsza to gramatyka z przykładami, ze szczególnym uwzględnieniem idiomów i wyrażeń używanych na co dzień. Część druga zawiera kilkadziesiąt tekstów, uczących budowania dłuższych wypowiedzi, powstałych ja kostudenckie prezentacje i opracowanych na potrzeby nauki języka. Oprócz zadań i ćwiczeń jest też słowniczek, a w nim TBP!!!, czyli Typowy Błąd Polaka autorka zwraca uwagę na błędy, które najczęściej popełniamy. Do matury i na wyższy poziom. Ebook porusza temat Gramatyka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: angielska. Jeśli interesuje Cię: tekstach, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2029 osób
ISBN 9788377995112. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Gramatyka angielska w tekstach Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany