Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Seria Teatr Węży [do -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nieoficjalny poradnik Grand Theft Auto V - Mapy i sekrety stanowi uzupełnienie dla głównego poradnika oraz poradnika opisującego misje, koncentrując się przede wszystkim na przedstawieniu wszystkich dostępnych w grze sekretów oraz wskazaniu ich dokładnej lokalizacji. W niniejszym poradniku znalazły się między innymi informacje na temat odnajdywania ukrytych p aczek, części statku kosmicznego, odpadów radioaktywnych czy części łodzi podwodnej. Podobnie wygląda kwestia z wyzwaniami - poradnik informuje o lokalizacji mostów, pod którymi można przelatywać czy miejsc wykonywania skoków kaskaderskich i popisów akrobatycznych. Kolejna ważna część opisywanego poradnika to wszelakiego rodzaju zestawienia. W poradniku znalazły się między innymi kompletne listy dostępnych środków transportu, broni oraz sklepów (wraz z wyszczególnieniem ich asortymentu). Całość uzupełniają bardzo szczegółowe mapy, na których bardzo dokładnie zaznaczono miejsca odnajdywania sekretów i wykonywania wyzwań. Zawartość poradnika do gry Grand Theft Auto V - Mapy i sekrety: informacja na temat lokalizacji wszystkich dostępnych w grze sekretów (m.in. ukryte paczki, części statku kosmicznego, odpady radioaktywne, części łodzi podwodnej) informacja na temat lokalizacji miejsc wykonywania wyzwań (m.in. skoki kaskaderskie, popisy akrobatyczne, mosty) zestawienie wszystkich dostępnych środków transportu; zestawienie wszystkich dostępnych broni; zestawienie sklepów; mapy w wysokiej jakości z zaznaczonymi miejscami odnajdywania sekretów, wyzwań i innych ważnych elementów gry. W poradniku GTA V - mapy i sekrety przedstawiono komplet szczegółowych map i informacji dotyczących wszystkich sekretów w grze, a także dokładnej lokalizacji wszystkich wyzwań. Opracowanie zawiera również zestawienia środków transportu, broni i sklepów. GTA V - mapy i sekrety - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Części statku kosmicznego (Sekrety) Fragmenty listu (Sekrety) Ukryte paczki (Sekrety) Sportowe klasyki/Supersamochody (Zakupy) Traktaty epsilonu Skoki kaskaderskie (Wyzwania) Fragmenty łodzi podwodnej (Sekrety) Radioaktywne odpady (Sekrety) Sklepy do obrabowania (Zakupy) Przeloty na sztylet (Wyzwania) Ebook porusza temat sekrety. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8055-644-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: GTA V - mapy i sekrety - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany