Autor: Adam Ladziński, Grudzień 2016

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1870 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki KRYMINAŁY [do -40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ograniczenia biorące się z medium pozwalają spojrzeć uważniej na historię grania. A jest ona cmentarzyskiem idei. Cmentarzyskiem żyznym, właściwie dżunglą, w której bezustannie toczy się walka o przeistoczenie starego pomysłu w nowy, a nowego w grę-legendę. (...) Nie opuszcza mnie przeświadczenie, że niezależnie od pikseli, silników, poligonów i trw ania w niewoli kontrolera, granie – ta rzekomo całkowicie stechnicyzowana czynność, ta blada poświata monitora – wychodzi od i dochodzi tylko do człowieka. Maszyna nie gra, maszyna realizuje algorytm. Zatem, nie przejmując się postulatami trans- czy posthumanizmu, nie piszemy o linijkach kodu, piszemy o ludziach. Nawet jeśli w cyfrowym zoomie i w cyfrowym szumie. Push & play. Adam Ladziński, Cieszą, tumanią, dyscyplinują Spis treści     Adam Ladziński, Cieszą, tumanią, dyscyplinują     Piotr Płucienniczak, Formacja fantastyczna: przygoda jest pracą     Szymon Piotr Kukulak, Ukryte królestwo. Nauka w grach komputerowych     Maciej Szuba, Modele produkcji gier wideo     Piotr Sterczewski, Znaczące mechanizmy, interaktywne idee     Jan Bińczycki, Jak skala Richtera (wywiad z Tadeuszem Zuberem)     Marcin Petrowicz, Orson Welles gier komputerowych     Mariusz Pisarski, Literackie maszyny Nicka Montforta     Mateusz Felczak, Gry jako sposób zarabiania – sport elektroniczny i relacje o nim     Jan Bińczycki, Dziedzictwo w kodekach. Rozmowa z Anną Nacher (wywiad)     Michał Chudoliński, Opowiadanie historii (wywiad z Jesperem Juulem)     Piotr Macha, W mętnej urynie sztuki nie ma już ani jednego coina (wywiad z Kordianem Lewandowskim)     Karina Jarzyńska, Kanonizacja Pac-Mana. O kolekcji gier wideo w MoMA w Nowym Jorku     Magdalena Cielecka, Partner, rywal, niewolnik? O relacji gracza i jego awatara     Bartłomiej Schweiger, Upośledzone dziewczynki     Alicja Palęcka, Nowe drobnomieszczaństwo gra     Jay David Bolter, Richard Grusin, Remediacja (fragmenty) w tłumaczeniu Aleksandry Małeckiej     Sebastian Rerak, Medium społecznościowe czasów preinternetowych (wywiad z Aleksym Uchańskim)     Mateusz Idczak, Zapach commodore     Jan Bińczycki, Ilinx w biurze     Sebastian Rerak, Gry nie warte sieczki     Czy jesteś graczem? Ankieta Ebook porusza temat Ha!art. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nerdów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1870 osób
ISBN . Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Ha!art 43. Czas nerdów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany