Autor: John Chirillo, Maj 2002 , 736 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8206 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Excel ma moc! [kursy video - 60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

>> Możesz kupić oba tomy razem taniej! Ekspert w dziedzinie zabezpieczeń, John Chirillo, zachęca Czytelnika do poznania mrocznego i tajemniczego świata hakerów. Czerpiąc z bogatego doświadczenia we współpracy z firmami Fortune 1000, Chirillo przedstawia różne sposoby wykorzystania przez hakerów luk w zabezpieczen iach sieci oraz metody rozpoznawania tego rodzaju zagrożeń. Uzupełnieniem jest szczegółowy opis pakietu TigerBox, umożliwiającego hakerom przeprowadzanie skutecznych włamań, a administratorowi sieci -- zyskanie pewności, że jest właściwie chroniona. W tej prowokacyjnej książce znajdziemy: Opis protokołów sieciowych i technologii komunikacyjnych z punktu widzenia hakera Pełny opis stosowanych metod włamań, wyjaśniający, jak działają hakerzy, crackerzy, "phreaks" i cyberpunki Narzędzia do gromadzenia informacji i skanowania sieci, umożliwiające wykrycie i przeanalizowanie przypadków naruszenia bezpieczeństwa systemu Dokładne instrukcje, jak posługiwać się pakietem typu TigerBox i wykorzystywać go do wykrywania ataków Ebook porusza temat tropie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: hakerów.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -40%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8206 osób
ISBN 83-7197-599-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Hack Wars. Tom 1. Na tropie hakerów Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany