Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki JAK DZIAŁA UMYSŁ? [-35%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Half Life 2: Episode Two" składa się z solucji i garści praktycznych porad, które pomogą wam przetrwać w świecie gry. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-[Solucja\ Początek cz.1-[Solucja\ Początek cz.2-[Solucja\ Początek cz.3-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.1-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.2 />-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.3-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.4-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.5-[Solucja\ Ów żywot vortalny cz.6-[Solucja\ Freeman Pontifex cz.1-[Solucja\ Freeman Pontifex cz.2-[Solucja\ Freeman Pontifex cz.3-[Solucja\ Freeman Pontifex cz.4-[Solucja\ Freeman Pontifex cz.5-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 28 Informacja o grze Episode Two to drugi, oficjalny dodatek do gry Half-Life 2, pierwszoosobowej strzelaniny z 2004 roku, która zdaniem wielu krytyków stała się najlepszym FPS-em w historii elektronicznej rozrywki. Akcja rozszerzenia koncentruje się wokół danych, które Gordo Gra Half-Life 2: Episode Two, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Episode. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8054-326-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Half-Life 2: Episode Two - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany