Autor: Maciej Jałowiec, Kwiecień 2020 , 58 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1607 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Historia | Biografie | -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do Halo 3: ODST zawiera ogólne porady dotyczące rozgrywki oraz opis przejścia wszystkich misji (zarówno nocnych, jak i retrospekcji).Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Porady ogólne-[Opis przejścia\ Prepare to Drop-[Opis przejścia\ Tayari Plaza-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 1-[Opis przejścia\ Uplift Na ture Reserve-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 2-[Opis przejścia\ Kizingo Boulevard-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 3-[Opis przejścia\ ONI Alpha Site-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 4-[Opis przejścia\ NMPD Headquarters-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 5-[Opis przejścia\ Kikowani Station-[Opis przejścia\ Mombasa Streets 6-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 25Informacja o grzeHalo 3: ODST to kolejna gra z bestsellerowego cyklu. Skierowana jest ona głównie do fanów, którzy mieli do czynienia z podstawową wersją Halo 3.Gra Halo 3: ODST, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformie Xbox 360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat przejścia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1607 osób
ISBN 978-83-8054-758-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Halo 3: ODST - opis przejścia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany