Autor: Łukasz "Keczup" Wiśniewski, Wrzesień 2019 , 172 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16 osób

Zobacz promocję nowość!

Get CCENT ICND1 Study Guide: Exam 100-105 and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy nieoficjalny poradnik do gry Hearts of Iron IV zawiera wszystkie niezbędne informacje pomocne w pierwszych godzinach gry oraz przydatne porady dotyczące wszystkich aspektów rozgrywki w perspektywie całej kampanii. Osobne rozdziały zostały poświęcone poszczególnym scenariuszom dostępnym w grze ze wskazaniem na różnice w rozgrywce i odrębne porady pomoc ne w rozpoczęciu kampanii i odniesieniu sukcesu w globalnym konflikcie. W poradniku znajdziesz również opis najciekawszych nacji wybranych przez twórców i pomocne porady przy wyborze strony konfliktu. Pozostałe rozdziały zostały poświęcone wszystkim podstawowym elementom rozgrywki. Rozdziały poświęcone polityce i dyplomacji będą koncentrować się wokół umacniania pozycji twojego państwa na arenie międzynarodowej. Rozdziały dotyczące gospodarki stanową kompendium wiedzy dotyczące zapewnienia solidnych podstaw pod działania wojenne i ogólny dobrobyt obywateli. W sekcjach poświęconych zagadnieniom militarnym znajdziesz wszelkie typy jednostek dostępne w grze z obszernym komentarzem oraz porady dotyczące prowadzenia wojen. W poradniku znajdziesz również rozdział "Porady ogólne" stanowiący zbiór istotnych porad przydatnych niezależnie od wybranego scenariusza i nacji którą prowadzimy rozgrywkę. Poradnik do Hearts of Iron IV zawiera: Rozdział "porady ogólne" odnoszący się do każdego aspektu rozgrywki Szczegółowe omówienie interfejsu gry Obszerny komentarz dotyczący grywalnych nacji Wyjaśnienie podstawowych mechanik zarządzania państwem Przydatne porady związane z wyborem strategii państwowej Szczegółowe informacje dotyczące rozwoju technologii w grze Porady dotyczące handlu międzynarodowego i działań dyplomatycznych Omówienie wszystkich aspektów dotyczących przemysłu i zarządzania produkcją Porady i uwagi związane z prowadzeniem działań wojskowych, tworzenia i zaopatrywania armii Rozdział "Dobry start" zawierający skondensowane porady dla początkujących graczy i uwagi związane z rozwojem w dłuższej perspektywie Poradnik został przygotowany w oparciu o grę w wersji 1.0.0.19830. (a467) Poradnik do gry Hearts of Iron IV opisuje dostępne w grze scenariusze, a także udziela licznych porad. W poradniku przybliżono zagadnienia takie jak: polityka i dyplomacja, gospodarka, dostępne jednostki i prowadzenie wojen. Hearts of Iron IV - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Interfejs (Podstawy) Ustawienia scenariusza (Podstawy) Porady ogólne (Podstawy) Sterowanie (Podstawy) Ciekawe nacje (Nacje) Ogólne informacje (Nacje) Wymagania sprzętowe (Podstawy) Armia (Cele narodowe) Przemysł (Cele narodowe) Informacje ogólne (Cele narodowe) Ebook porusza temat Hearts. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 16 osób
ISBN 978-83-8060-401-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Hearts of Iron IV - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany