Zakres przedmiotowy podręcznika obejmuje standardy instytucji zarządu państwem oraz omówienie doktryn, które doprowadziły najpierw do ich zaistnienia, a następnie do praktycznej realizacji. W związku z tym omówione w nim zostały zagadnienia dotyczące m.in.: administracji wczesnonowozytnej (monarchia absolutna) i jej podstaw ideologicznych; administracji późnonowo żytnej wraz ze szczegóóowym omówieniem XIX-wiecznej myśli administracyjnej; administracji współczesnej (od 1918 r.) i aktualnych w tym okresie poglądów najważniejszych obecnie administratywistów. Ebook porusza temat Historia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: administracji. Jeśli interesuje Cię: administracyjnej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: nowożytne w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to współczesne.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Nauki prawne

Ebook Postępowanie cywilne w pigułce. Wydanie 3
Ebook Postępowanie karne w pigułce. Wydanie 3
Ebook Prawo finansowe w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo gospodarcze publiczne w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo handlowe w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo konstytucyjne. Organy ochrony prawa

ISBN 978-83-255-5320-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Historia administracji i myśli administracyjnej. Czasy nowożytne i współczesne (XVI - XX w.) Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany