"Hiszpański. Gramatyka z ćwiczeniami" to Ebook przeznaczona dla wszystkich uczących się języka hiszpańskiego, a zwłaszcza dla uczniów, studentów, maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminów językowych DELE. To pomoc, która przyda się na każdym etapie nauki, gdyż zawiera zarówno obszerne wyjaśnienia teorii, jak i ćwiczenia pom agające utrwalić dane zagadnienia. Chcesz zrobić powtórkę z gramatyki hiszpańskiej? Nie pamiętasz wzoru odmiany albo ważnej konstrukcji językowej? Sięgnij po repetytorium Lingo! Główne zalety: wszystkie istotne zagadnienia gramatyczne: części mowy, tryby, zdania warunkowe, informacje o składni, leksyce, ortografii i fonetyce przejrzysty układ oraz staranna szata graficzna ćwiczenia ułatwiające opanowanie materiału, zawsze z kluczem quiz, pomocne dodatki dla początkujących i zaawansowanych Repetytorium obejmuje poziomy A1, A2 i B1 oraz przygotowuje do B2 zgodnie z klasyfikacją ESOKJ Rady Europy. Ebook porusza temat Hiszpański. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Gramatyka. Jeśli interesuje Cię: ćwiczeniami, to ebook dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -32%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Hiszpański

Ebook Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach
Ebook Hiszpański. Rozmówki z wymową i słowniczkiem
Ebook Disponibilidad léxica. Teoría, método y análisis
Ebook Słownik terminologii prawniczej. Diccionario de terminos legales. Polsko-hiszpański/Polaco-espanol
Ebook Hiszpański. Słownik tematyczny
Ebook Hiszpański. Słownik w obrazkach

ISBN 978-8-3789-2480-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Hiszpański. Gramatyka z ćwiczeniami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany