Autor: mass(a, Artur "Metatron" Falkowski, Lipiec 2020 , 38 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5740 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Góry Słowacji. Najpiękniejsze szczyty i najciekawsze szlaki. Do końca dnia (13.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Istotą gry w Hitmanie jest staranne zaplanowanie i perfekcyjne wykonanie każdej z misji, nasz poradnik powinien ułatwić Wam te czynności.Spis treści:-Wstęp-Trening-[Hong Kong\ Kowloon Triads in Gang War-[Hong Kong\ Ambush at The Wang Fou Restaurant-[Hong Kong\ The Massacre at Cheung Chau Fish Restaurant-[Hong Kong\ Lee Ho ng Assasination-[Kolumbia\ Find The U'wa Tribe-[Kolumbia\ The Jungle God-[Kolumbia\ Say Hello to My Little Friend-[Europa\ Traditions of The Trade-[Europa\ Gunrunners' Paradise-[Europa\ Plutanium Runs Loose-[Europa\ Setup-[Europa\ Meet Your BrotherInformacja o grzeGra z gatunku akcji i przygody, łącząca w sobie elementy strategii i strzelania. Jako zawodowy zabójca, poruszasz się w niesamowicie dokładnie dopracowanym środowisku 3D i musisz odkryć tajemnicę, która zakrywa twoją przeszłość.Gra Hitman: Codename 47, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Hitman:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Codename. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5740 osób
ISBN 978-83-8050-064-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Hitman: Codename 47 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany