Autor: Robert "ochtywzyciu" Frąc, Maj 2020 , 79 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3846 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Create a 2D RPG with Godot, RPG – Multiplayer Projects and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Hunted: Kuźnia Demona zawiera opis przejścia trybu przygody wraz z dodatkowymi zagadkami prowadzącymi do ukrytych skarbów. W opisie poszczególnych rozdziałów zawarta została lokalizacja wszystkich jeńców, kamieni śmierci oraz smoczych łez.Spis treści:-[Wprowadzenie\-[Porady ogólne\-[Opis przejścia\ Prolog- Fontanna Elishy- 1;Opis przejścia\ Rozdział 1- Miasto Dyfed (sekcje 1.1-1.2)-[Opis przejścia\ Rozdział 1- Miasto Dyfed (sekcje 1.3-1.6)-[Opis przejścia\ Rozdział 2- Lochy Dyfed (sekcje 2.1-2.2)-[Opis przejścia\ Rozdział 2- Lochy Dyfed (sekcje 2.3-2.6)-[Opis przejścia\ Rozdział 3- Puszcza Govad (sekcje 3.1-3.3)-[Opis przejścia\ Rozdział 3- Puszcza Govad (sekcje 3.4-3.6)-[Opis przejścia\ Rozdział 4- Miasto Llyr-[Opis przejścia\ Rozdział 5- Mury Kala Moor-[Opis przejścia\ Rozdział 6- Kala MoorInformacja o grzeHunted: The Demon's Forge to hybryda gry akcji i RPG umieszczona w fantastycznym świecie pełnym magii, lochów i groteskowych demonów.Gra Hunted: The Demon's Forge, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku RPG akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: Xbox 360, PS3, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Hunted:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Kuźnia. Jeśli interesuje Cię: Demona, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3846 osób
ISBN 978-83-8055-157-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Hunted: Kuźnia Demona - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany