Autor: Benedetta Foá, Wrzesień 2020

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1984 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wrzesień z Javą [Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nie wszyscy są zgodni co do tego, że syndrom postaborcyjny istnieje. Nie da się jednak zanegować cierpienia milczącego, paraliżującego, wtrącającego w otchłań depresji przeżywanego przez wiele kobiet, które zdecydowały się na usunięcie ciąży, oraz przez ich bliskich. Ta Ebook powstała z myślą o nich i dla nich. Jedna z pacjentek Benedetty Fo napisała: "Dziękuję Pani za przekształcen ie tragedii w intymne wspomnienie miłości między mamą a jej nienarodzonym dzieckiem". To naprawdę jest możliwe. Ebook porusza temat cierpienia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Żałoba. Jeśli interesuje Cię: aborcji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dziecka w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -17%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1984 osób
ISBN 9788379060283. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Imię cierpienia. Żałoba po aborcji dziecka Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany