Autor: Marek Kostera-Kosterzewski, Listopad 2002 , 96 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1035 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka FitMind. Schudnij bez diet. Do końca dnia (29.01.2022) za 39,20 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

InDesign 2.0 to odpowiedź firmy Adobe na program QuarkXPress -- potężną, profesjonalną aplikację DTP. Dzięki ogromnym możliwościom nowa wersja InDesign może ubiegać się o prymat wśród programów do składu. Ebook omawia program od podstaw. Ćwiczenia są tak skonstruowane, by można je było traktować jako źródło szybkich podpowiedzi, gdy np. w decydującym momencie pracy nad projektem zapomnimy, jak wykonuje się daną operację. Może ona również stanowić materiał uzupełniający w nauczaniu grafiki komputerowej. Ćwiczenia obejmują następujące zagadnienia: Podstawy pracy z InDesign 2.0 - interfejs programu, ustawienia strony Praca z tekstem - ramki, edycję, formatowanie Praca z grafiką - ramki, rysowanie, łączenie z tekstem Tworzenie publikacji wielostronicowych Drukowanie, tworzenie plików PDF i HTML Zarządzanie obiektami Ebook porusza temat InDesign. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Ćwiczenia.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -40%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1035 osób
ISBN 83-7197-959-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: InDesign 2.0 PL. Ćwiczenia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany