Autor: Krystyna Wojewódzka-Król, Ryszard Rolbiecki, Marzec 2018 , 456 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 480 osób

Zobacz promocję nowość!

Get How to Ikigai and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Infrastruktura transportu jest podstawą rozwoju społeczno-gospodarczego, wpływa bowiem między in. na: atrakcyjność lokalizacyjną regionów, koszty transportu, a w efekcie koszty dostaw i dystrybucji towarów, korzyści skali produkcji, umożliwiając dostęp do coraz bardziej odległych rynków zaopatrzenia i zbytu, możliwości transferu nowoczesnych technologii produkcyjnych, koszty pozyskiwania przez przedsiębiorców zasobów pracy, standard życia ludności. Prezentowana Ebook w sposób kompleksowy i aktualny ujmuje najistotniejsze zagadnienia związane z tą tematyką. Książkę tę charakteryzują: uniwersalizm i kompleksowość (przedstawia złożone współzależności systemów transportowych i gospodarki państwa, regionów itd.), aktualność i aplikacyjność (prezentuje najnowsze doświadczenia unijnej polityki transportowej i kierunki rozwoju infrastruktury transportu ), fachowość (autorzy są specjalistami o wielkim dorobku naukowo-badawczym i dydaktycznym w zakresie infrastruktury transportu). Ebook Infrastruktura transportu () jest w swojej formie i treści dostosowana do nowych wyzwań, takich jak: - globalizacja i regionalizacja, - innowacyjność, - zrównoważony rozwój i obejmie najnowsze problemy i tendencje w transporcie. Jest to podręcznik akademicki, kierowany jednak nie tylko do studentów uczelni technicznych i ekonomicznych (kierunek Transport i pokrewne), ale również przez swoje walory aplikacyjne do biznesu: firm consultingowych z branży TSL, biur projektowych itd. Ebook porusza temat Infrastruktura. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: transportu. Jeśli interesuje Cię: Europa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Polska w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to teoria. Jeśli szukasz ebooków o: praktyka, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 480 osób
ISBN 9788301198459. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Infrastruktura transportu. Europa, Polska - teoria i praktyka Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany