Autor: Krzysztof Cieśla, Listopad 2021 , 352 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5226 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki NAUKOWE BIOGRAFIE! / do -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Chcesz się nauczyć grafiki komputerowej? Jeśli z jakiegoś powodu ... marzenia, potrzeby życiowej, wymagań zawodowych ... czujesz, że Twoją następną umiejętnością powinno być projektowanie grafiki oraz dostosowywanie jej do własnych celów, to dobrze. Jesteś w domu. W domu Inkscape, czyli darmowego programu do tworzenia grafiki wektorowej. Powstał on w ramach projektu kreowania wolnego oprogramowania GNU, oferuje naprawdę spore możliwości i jest dostępny zarówno dla systemu Linux, jak i Mac OS oraz Windows. O tym, jak duże możliwości ma ten program, może świadczyć to, że jego użytkownicy porównują go do CorelDRAW. Posiada więc Inkscape wszelkie funkcjonalności, jakich oczekujemy od oprogramowania do obróbki grafiki. Można w nim projektować różnego rodzaju symbole, znaki towarowe czy logotypy. Umożliwia także tworzenie ikon, a nawet postaci komiksowych. Za pomocą Inkscape możesz przekształcać istniejące już obiekty ... nadać im pożądany gradient, przezroczystość, kaligrafię itd. Co istotne ... program ma polskie menu. Co jeszcze istotniejsze ... z tym podręcznikiem szybko i bezproblemowo opanujesz obsługę Inkscape w najnowszej wersji: Poznasz możliwości programu Będziesz pracować na plikach Dowiesz się, jak tworzyć i usuwać obiekty Opanujesz podstawy pracy z kolorem i kształtem Nauczysz się operować na warstwach, obiektach i ścieżkach Ebook porusza temat Inkscape. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Podstawowa. Jeśli interesuje Cię: obsługa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: programu w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wydanie. Jeśli szukasz ebooków o: rozszerzone, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat uzupełnione.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -45%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5226 osób
ISBN 978-83-283-8955-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Inkscape. Podstawowa obsługa programu. wydanie II rozszerzone i uzupełnione Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany