Autor: Penver Andy, Wrzesień 2020 , 374 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1390 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki SKARPA Warszawska [do -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zestaw aplikacji Oracle jest wykorzystywany przez wiele znaczących przedsiębiorstw biznesowych oraz organizacji sektora publicznego na całym świecie. Oracle E-Business Suite jest najbardziej wszechstronnym zestawem zintegrowanych aplikacji dla dużych przedsiębiorstw, umożliwiającym podejmowanie lepszych decyzji, redukcję kosztów i zwiększanie wydajności. W tej książce pokazujem y, jak tworzyć rozmaite rozszerzenia stosując różne zestawy narzędzi. Zawiera ona szeroki wachlarz przykładów, jak krok po kroku rozwijać Oracle E-Business Suite Release 12 w wielu obszarach. Koncentrujemy się na personalizacji i tworzeniu w OA Framework integratora WebADI oraz wydawcy BI Publisher. W każdym z rozdziałów wyszczególniamy, jak poprawnie budować odpowiednie rozszerzenie, jednocześnie udostępniamy kompletny, w pełni przetestowany kod i skrypty do pobrania. Po każdym rozdziale Czytelnik będzie dobrze rozumiał, co należy czynić, by zacząć stosować omawiane narzędzia w dowolnej dziedzinie. Dla kogo jest ta Ebook? Ta Ebook jest dla każdego, kto chce się nauczyć tworzyć rozszerzenia w Oracle E-Business Suite. Okaże się bardzo przydatna, jeśli Czytelnik zajmuje się rozwijaniem lub wspieraniem wdrożeń E-Business Suite. Wszystkie zagadnienia są omawiane bardzo dokładnie, a doświadczenie techniczne wymagane od Czytelnika jest minimalne. Czego możemy się nauczyć?  Poznać architekturę wydania 12; system plików i gdzie należy umieszczać pliki. Dowiedzieć się, jak personalizować strony struktury OA w Oracle E-Business Suite (EBS)  Zrozumieć architekturę strony OA Framework  Jak instalować JDeveloper z rozszerzeniem OA Extension oraz skonfigurować środowisko deweloperskie  Tworzenia stron OA Framework, wdrażania ich w Oracle E-Business Suite (EBS) i uruchamiania ich za pomocą tej aplikacji. Jak korzystać z wydawcy BI Publisher do opracowywania, zarządzania oraz udostępniania dokumentów z zaa-wansowanym formatowaniem. Jak skonfigurować swoją przeglądarkę i aplikacje MS Office do tworzenia i wdrażania integratorów do przekazywania danych do E-Business Suite. Ebook porusza temat Integrowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Oracle. Jeśli interesuje Cię: Business, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: tworzenie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to rozszerzanie. Jeśli szukasz ebooków o: Framework, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1390 osób
ISBN 978-8-3754-1134-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Integrowanie Oracle E-Business Suite R12 oraz tworzenie i rozszerzanie OA Framework. Poradnik praktyczny Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany