Autor: Marcin Sikorski, Grudzień 2017 , 346 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4924 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki MACIEJA WIELOBOBA / 12,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ksiazka omawia najwazniejsze zagadnienia kształtowania interakcji człowiek-komputer, wystepujace podczas projektowania produktu informatycznego. Przedstawione sa metody stosowane kolejno podczas okreslania wymagan, projektowania, testowania i oceny rozwiazan interfejsu uzytkownika. Przyjety sposób prezentacji materiału podkresla, ze wysoka jakosc uzytkowa produk tu informatycznego nie wynika wyłacznie z wykorzystania nowoczesnych technologii, ale jest przede wszystkim rezultatem umiejetnego zastosowania odpowiednich form współpracy z uzytkownikami na wszystkich etapach prac projektowych. Omówione zagadnienia dotycza przede wszystkim graficznego interfejsu uzytkownika oraz interfejsu WWW, ale przedstawione w ksiazce ogólne zasady projektowania sprawdzaja sie takze w odniesieniu do innych rodzajów interakcji uzytkowniksystem. Ksiazka jest przeznaczona głównie dla studentów kierunków zwiazanych z informatyka i jej zastosowaniami, ale moze byc takze przydatna menedzerom projektów odpowiedzialnym za zapewnienie jakosci produktu informatycznego oraz za organizacje współpracy z uzytkownikamipodczas realizacji róznorodnych przedsiewziec informatycznych. Ebook porusza temat Interakcja. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: człowiek. Jeśli interesuje Cię: komputer, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4924 osób
ISBN 9788389244932. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Interakcja człowiek-komputer Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany