Autor: Maria Sokół, Piotr Rajca, Styczeń 2007 , 168 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4346 osób

Zobacz promocję nowość!

-48% na ebooka Nałóg. Do końca dnia (31.07.2021) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dołącz do społeczności użytkowników internetu Naucz się surfować po internecie, korzystając z popularnych przeglądarek Dowiedz się, jak wysyłać listy za pomocą poczty e-mail Utwórz własną stronę WWW i pochwal się nią przyjaciołom Internet staje się elementem codziennego życia coraz większej l iczby osób. Zamiast pisać zwyczajne listy i czekać na ich dostarczenie, można użyć błyskawicznej poczty e-mail, a zamiast kupować gazetę, wystarczy otworzyć portal informacyjny i wybrać te wiadomości, które nas interesują. Jednak aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam sieć WWW, trzeba umieć korzystać z odpowiednich narzędzi. Tego nauczy Cię ta Ebook. "Internet. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III" to najnowsza edycja popularnego samouczka zaktualizowana pod kątem nowej wersji przeglądarki Internet Explorer 7, która pojawi się w systemie Vista. Dzięki tej książce bez problemów zainstalujesz przeglądarkę i nauczysz się używać jej do wygodnego oglądania stron. Dowiesz się, jak korzystać z wyszukiwarek do znajdywania potrzebnych i wartościowych informacji. Nauczysz się wysyłać i odbierać listy za pomocą poczty e-mail oraz rozmawiać przy użyciu komunikatora Gadu-Gadu. Poznasz także sposoby wyszukiwania różnorodnych materiałów, takich jak darmowe gry czy programy, a nawet będziesz mógł utworzyć i opublikować własną stronę internetową! Dzięki temu samouczkowi szybko wkroczysz w świat sieci WWW. Instalowanie i używanie przeglądarek Internet Explorer 7 oraz Mozilla Firefox Wygodne surfowanie po witrynach internetowych Wyszukiwanie informacji w sieci Wysyłanie listów za pomocą poczty elektronicznej Rozmawianie przy użyciu komunikatora Gadu-Gadu Korzystanie z zasobów internetowych (ściąganie gier, programów, rysunków) Tworzenie i publikowanie własnych stron WWW Nie zostawaj w tyle -- naucz się korzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje internet! Ebook porusza temat Internet. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Ćwiczenia. Jeśli interesuje Cię: praktyczne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Wydanie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -65%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4346 osób
ISBN 83-246-0843-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Internet. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany