Autor: , Czerwiec 2017 , 242 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 234 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Końca świata nie było. Do końca dnia (07.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja została wydana z okazji 50-lecia pracy naukowej Profesor Haliny Henzel, która jest wybitnym znawcą problematyki inwestycji i nieruchomości o bogatym oraz cenionym dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym. Autorami artykułów są pracownicy ośrodków naukowych z całej Polski. Ebook porusza temat Inwestycje. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nieruchomości. Jeśli interesuje Cię: współczesnej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: gospodarce w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Księga. Jeśli szukasz ebooków o: jubileuszowa, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Haliny.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 234 osób
ISBN 978-8-3787-5136-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Inwestycje i nieruchomości we współczesnej gospodarce. Księga jubileuszowa prof. zw. dr hab. Haliny Henzel Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany