Autor: Bogdan Bereza-Jarociński, Bolesław Szomański, Sierpień 2009 , 328 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3728 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo CiS / - 35%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Twórz rozwiązania najwyższej jakości! Ile kosztuje najwyższa jakość? Jak ją zapewnić? Jakie znaczenie ma bezpieczeństwo informacji? Inżynieria oprogramowania jest niezwykle obszerną dziedziną wiedzy, zajmującą się wszelkimi aspektami produkcji oprogramowania. Obejmuje zagadnienia takie, jak analiza, projekto wanie czy też wdrożenie systemu informatycznego. Jeżeli kiedykolwiek spotkałeś się z oprogramowaniem miernej jakości, niewątpliwie na którymś z etapów jego produkcji pojawił się problem. Jak temu zapobiec? O tym właśnie traktuje ta Ebook. Dowiesz się z niej, jak unikać błędów, tak aby oprogramowanie, które wytworzysz, prezentowało najwyższą jakość! Poznasz podejście do kwestii jakości w czasach współczesnych oraz zobaczysz, jak temat ten był rozumiany wcześniej. Zdobędziesz wiedzę na temat miar używanych w inżynierii oprogramowania oraz najefektywniejszych metod i technik jego wytwarzania. Autor przedstawi Ci również narzędzia, które sprawią, że Twoje rozwiązania staną się jeszcze lepsze. Ponadto zobaczysz, jak ważne są tematy związane z bezpieczeństwem informacji. Warto podkreślić, że styl tej książki łączy lekkość i przyjemność lektury z poważną tematyką poruszanych w niej zagadnień. Jakość integralna Zarządzanie ryzykiem Zarządzanie procesami Cena jakości Spojrzenie na jakość wczoraj, dziś i jutro Zarządzanie jakością Socjologiczne i antropologiczne podejście do jakości Certyfikacja w inżynierii oprogramowania Najlepsze metody oraz techniki Dostępne narzędzia, automatyzacja testów Istota bezpieczeństwa informacji Spraw, aby Twoje aplikacje były najwyższej jakości! Ebook porusza temat Inżynieria. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: oprogramowania. Jeśli interesuje Cię: zapewnić, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: jakość w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to tworzonym. Jeśli szukasz ebooków o: aplikacjom, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3728 osób
ISBN 83-246-1948-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Inżynieria oprogramowania. Jak zapewnić jakość tworzonym aplikacjom Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany