Autor: Deepak Alur, John Crupi, Dan Malks, Luty 2004 , 536 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13020 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Weganizm na start. Przewodnik po diecie roślinnej w sporcie. Do końca dnia (03.12.2021) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Podstawowymi zagadnieniami opisywanymi w książce są wzorce, najlepsze techniki, strategie projektowe i sprawdzone rozwiązania wykorzystujące kluczowe technologie J2EE, czyli strony JSP, serwlety, komponenty EJB i interfejs JMS. Katalog wzorców J2EE zawiera 21 wzorców i o wiele więcej strategii, przy wykorzystaniu których powstają najlepsze rozwiązania programistyczne. "J2EE. Wzorce proje ktowe. Wydanie drugie" zawiera opis następujących zagadnień: 21 wzorców projektowych J2EE -- znane i w pełni sprawdzone oraz nowe wzorce zapewniające najlepsze rozwiązania dla aplikacji biznesowych strategie projektowe dla warstwy prezentacji, biznesowej i integracji opis zastosowania technologii JSP, EJB, JSM, usług sieciowych i serwletów przykłady nie zalecanych rozwiązań stosujących technologię J2EE sposoby refaktoryzacji poprawiające istniejące projekty diagramy UML ilustrujące przedstawiane zagadnienia dużą liczbę przykładów zastosowania wzorców, strategii i refaktoryzacji O autorach: Deepak Alur jest architektem rozwiązań biznesowych Javy w Sun Java Center z 14-letnim doświadczeniem. [więcej...\ John Crupi jest wybitnym inżynierem i szefem architektów Javy w Sun Java Center. [więcej...\ Dan Malks zajmuje się technologiami obiektowymi oraz ich zastosowaniem w projektach biznesowych i usługach sieciowych. [więcej...\ Ebook porusza temat Wzorce. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: projektowe. Jeśli interesuje Cię: Wydanie, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13020 osób
ISBN 83-7361-344-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: J2EE. Wzorce projektowe. Wydanie 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany