Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Lipiec 2020 , 140 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3121 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kurs na wakacje! Kursy video od 9,90zł do 39,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Jack Keane 2 zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę sympatyczną przygodówkę. To dokładna i bogato ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne wydarzenia opowiadanej przez ten tytuł historii. Podporządkowana jest ona wyzwaniom, przed jakim staje główny bohater Jack oraz jego przyjaciółka Amanda. Okazjonalnie masz też możliwość wc ielić się w dwie nowe w tej serii postacie: fotoreporterkę Eve i inżyniera wynalazcę Carla. Poradnik do gry Jack Keane 2 zawiera: szczegółowy opis przejścia gry; liczne wskazówki ułatwiające rozgrywkę; wyjaśnienie najtrudniejszych zagadek i łamigłówek; szczegółowe oznaczenia na ilustracjach. Poradnik do gry Jack Keane 2 to solucja zawierająca szczegółowy opis przejścia gry. W poradniku zawarto liczne wskazówki ułatwiające rozgrywkę oraz wyjaśniono najtrudniejsze zagadki i łamigłówki. Na każdej z ilustracji oznaczono najważniejsze obiekty. Jack Keane 2: The Fire Within - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Wyeliminuj bandytów (Prison Island, Szanghaj, 1899) Zniszcz meteor / ocal świat (Przestworza) Podstawy Popraw swoje umiejętności walki (Prison Island, Szanghaj, 1899) Pokonaj Łamacza Czaszek (Prison Island, Szanghaj, 1899) Ucieknij z celi (Prison Island, Szanghaj, 1899) Pokonaj Łamacza Czaszek... ponownie (Przestworza) Znajdź wyjście z więzienia (Prison Island, Szanghaj, 1899) Pokonaj kapitana portu (Hamburg, Niemcy) Dowiedz się czegoś więcej o amulecie szamana (Prison Island, Szanghaj, 1899) Ebook porusza temat Within. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3121 osób
ISBN 978-83-8055-664-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jack Keane 2: The Fire Within - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany