Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Lipiec 2020 , 80 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2619 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Odkoduj swój rabat! [nawet 200zł]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Opis przejścia gry sympatycznej gry przygodowej, w której wcielasz się w dwie postacie: tytułowego kapitana Jacka Keane'a, agenta Jej Królewskiej Mości i sprytnego zabójcę płci żeńskiej - Amandę. Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Rozdział I - W okowach-Rozdział II - Rejs-Rozdział III - Katastrofa (cz.1)-Rozdział III - Katastrofa (cz.2)-Rozdział IV - Zapłata i rejs powrotny? (cz.1)-Rozdział IV - Zapłata i rejs powrotny? (cz.2)-Rozdział IV - Zapłata i rejs powrotny? (cz.3)-Rozdział V - Poddany próbie-Rozdział VI - Przeszłość Jacka (cz.1)-Rozdział VI - Przeszłość Jacka (cz.2)-Rozdział VII - Polowanie na Jacka-Rozdział VIII - Decyzja Jacka-Rozdział IX - Szkolenie Jacka (cz.1)-Rozdział IX - Szkolenie Jacka (cz.2)-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 26 Informacja o grze Jack Keane niemieckiego studia Deck 13 to klasyczna przygodówka z interfejsem point&click, doprawiona elementami akcji. Całość zrobiona jest w nieco komiksowym stylu, podobnym do tego znanego z serii Monkey Island. Gra Jack Keane, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2619 osób
ISBN 978-83-8054-410-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jack Keane - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany