Ebook Damiana Kleczewskiego to prawdziwe kompendium praktycznej wiedzy, dotychczas dostępnej wyłącznie dla uczestników kosztownych szkoleń. Każdy, kto poważnie myśli o nieruchomościach, znajdzie tu setki porad i gotowych procedur, które pozwolą uniknąć błędów, oszczędzić czas i podnieść rentowność inwestycji. iv class="row">

Czego dowiesz się z książki?

W co warto dziś inwestować?

Gdzie szukać okazji i jak samemu je tworzyć?

Jak skutecznie negocjować przy kupnie i sprzedaży nieruchomości?

Jak oszacować rentowność i minimalizować ryzyko?

Jakie wady fizyczne i prawne mogą czyhać na Ciebie w różnych typach lokali?

Jak przeprowadzić sprawny i tani remont?

Co liczy się dla kupującego lub najemcy?

Skąd pozyskać środki na inwestycje?

Jak przygotować i wyposażyć mieszkanie na wynajem?

Jak rekrutować bezproblemowych najemców?

Na co zwrócić szczególną uwagę w umowach notarialnych i cywilno-prawnych?

Gdzie szukać najlepszych kredytów i jak je poznać?

Jaki wpływ na Twoje inwestycje mogą mieć programy rządowe?

Dowiesz się także o inwestycjach w grunty i blaszane garaże, poznasz przydatne dla inwestora narzędzia i aplikacje, zobaczysz gotowe przykłady przekształcenia dużych, tanich lokali w wielopokojowe mieszkania przynoszące duże dochody. Będziesz też potrafił wykorzystać nieruchomości jako tarczę podatkową, zrozumiesz też, że sprawy spadku i dziedziczenia warto w rodzinie i firmie omówić jak najwcześniej, unikając chaosu związanego z „dziedziczeniem ustawowym”. A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem i wykształcić w nich „duszę inwestora”.

Ebook porusza temat inwestować. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: nieruchomości?. Jeśli interesuje Cię: Kompendium, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: inwestora w formacie EPUB, MOBI i PDF.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Nieruchomości


ISBN 978-83-940930-5-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jak inwestować w nieruchomości? Kompendium inwestora Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany