Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Emocje gwarantowane! Kryminały -40%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Jak wiadomo najważniejszym dokumentem w rozliczaniu vatowskim (choć oczywiście nie tylko), jest faktura VAT. Nieprawidłowe wystawienie, ujęcie czy przechowywanie tego dokumentu, naraża podatników na duże kłopoty. Sprawdź, jak nie popełnić błędu w tym zakresie. Ebook porusza temat poprawnie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wystawiać. Jeśli interesuje Cię: przechowywać, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: faktury w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-269-7802-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jak poprawnie wystawiać i przechowywać faktury VAT? Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany