Autor: Marcin Osman, Listopad 2015 , 130 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3195 osób

Zobacz promocję nowość!

Choose from Void Bastards and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Marcin Osman przedstawia swoje doświadczenia, oraz lekcje które i Ty będziesz mógł zaimplementować do swojego życia, po to aby móc szybciej radzić sobie z porażkami, które pojawiają się w życiu ka żdego (nie tylko) przedsiębiorcy. Dla kogo jest ta Ebook? Dla osób, które: - miały, lub nadal mają problem z powrotem do pełnej sprawności biznesowej - stoją przed trudnymi decyzjami szczególnie biznesowymi - mają trudności finansowe, wynikające z wcześniejszych błędnych decyzji biznesowych - zmagają się z trudnościami emocjonalnymi w zakresie ponownego wyjścia na prostą - chcą zabezpieczyć się przed trudnościami biznesowymi, przed którymi zapewne stanie niemal każdy przedsiębiorca   Z książki dowiesz się: jak omijać pułapki biznesowe, w które wpada większość osób tracących swoje biznesy jak nie stracić wiary w samego siebie, gdy wszyscy wokół już Cię dawno temu skreślili skąd czerpać siłę i jak odbudować Twoją wolę walki  na nowo stworzyć swoje życie (nie tylko biznesowe) zadbać o siebie, aby móc zadbać o innych odnaleźć właściwych doradców zabezpieczyć się przed popełnianiem tych samych błędów Marcin Osman - przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik. Miłośnik życia wg filozofii "lekkiego plecaka". Ma na swoim koncie wiele sukcesów i pewnie tyleż samo porażek. Wojownik, któremu nie do końca zabliźnione rany nie przeszkadzają brać udziału w kolejnych starciach. Jego poprzednia Ebook "Biznes Ci ucieka" nadal utrzymuje się na listach bestsellerów. Realizował projekty biznesowe dla największych marek; szkolił top management największych polskich brandów. Niczym "digital nomad", przemierza kolejne kraje, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej globalnym. Więcej o autorze na osman.pl. Ebook porusza temat radzić. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: porażką. Jeśli interesuje Cię: tylko), to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: biznesie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3195 osób
ISBN 978-8-3788-4994-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany