Jak wygrać wybory? Poradnik „Jak wygrać wybory?” kierowany jest do wszystkich, którzy chcą wystartować w wyborach samorządowych albo parlamentarnych – radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów, byłych i obecnych parlamentarzystów oraz pracowników ich biur i sztabów wyborczych. Ebook przeznaczona jest dla wolon tariuszy, pracowników oraz członków sztabów wyborczych oraz kandydatów, którzy chcą startować w wyborach. Ebook może być znakomitym materiałem dla studentów politologii i dziennikarstwa, którzy interesują się tematyką wyborczą. Czytanie poradników wyborczych nie daje gwarancji na wygraną w wyborach, ale daje podpowiedź jak przygotować się do kampanii i jak ja przeprowadzić. W książce znajdują się odpowiedzi: Jak zwrócić uwagę na siebie podczas kampanii wyborczej Jak komunikować się z mediami i wyborcami podczas kampanii wyborczej Jak zorganizować niskobudżetowa kampanię Jak zorganizować konferencję prasową, Jak wydawać gazetkę wyborczą Jak prowadzić stronę internetową i bloga Jak przygotować newsletter wyborczy Jak powinny wyglądać plakat i ulotka wyborcza Jak przygotować atrakcyjne materiały wyborcze Jak wybrnąć z sytuacji kryzysowych Jak ustalić hasło wyborcze Jak udzielać wywiadów Jak prezentować poglądy w mediach Jak wykorzystać skrzynkę e-mail do kampanii wyborczej SMSy wyborcze Kogo lubią wyborcy Jak odpowiedzieć na najważniejsze pytanie kampanii wyborczej Jak wygrać wybory? - w książce wiele ciekawych i praktycznych przykładów.   www.jakwygracwybory.com.pl   Jacek Babiel Dziennikarz, publicysta, doradca, trener.  Przez kilka lat prowadził publicystyczne programy telewizyjne, których gośćmi byli m.in. Bronisław Komorowski, Jan Rokita, Andrzej Olechowski, Józef Oleksy, Andrzej Lepper, Henryka Krzywonos, Jacek Saryusz Wolski, Janusz Korwin-Mikke, Jarosław oraz Lech Kaczyński – prezydent RP i inni. Autor kilkuset artykułów publikowanych na łamach ogólnopolskich gazet. Przeprowadził kilkudziesiąt wywiadów prasowych publikowanych na łamach ogólnopolskiej prasy: z Jurkiem Owsiakiem, Janiną Ochojską, Ewą Farną, Maciejem Orłosiem, Marylą Rodowicz, Zbigniewem Bońkiem, Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman, Hanną Gronkiewicz-Waltz, Danutą Huebner, Dorotą Młynarską, Markiem Kamińskim, Mateuszem Kusznierewiczem, Anną Dymną, Lechem Wałęsą, Tadeuszem Mazowieckim i innymi. Ebook porusza temat wygrać. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wybory?.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie cen w 72 księgarniach

Dla wygody wyświetlamy tylko księgarnie, gdzie ebook jest dostępny

Inne ebooki w kategorii Polityka

Ebook Dezinformacja. Były szef wywiadu ujawnia metody dławienia wolności, zwalczania religii i wspierania terroryzmu
Ebook Koszmar partycypacji
Ebook Lech Kaczyński. Wspomnienie
Ebook Misja Ukraina
Ebook Bandera. Terrorysta z Galicji
Ebook Napastnik. Opowieść o Viktorze Orbanie

ISBN 978-8-3926-9972-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jak wygrać wybory? Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany