Autor: Tomasz Szopiński, Październik 2017 , 136 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 239 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

 Nowe, trzecie wydanie publikacji już dostępne! erif">Jak znaleźć i kupić mieszkanie?   Trzecie uaktualnione wydanie poradnika który pierwszy raz ukazał się w 2008 roku. Został on stworzony w oparciu o doświadczenia i wiedzę płynąca z wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości. Dlatego też znajdziesz tutaj praktyczne porady: Na co zwrócić uwagę, podpisując umowę z pośrednikiem?  O czym powinieneś pamiętać, zawierając umowę przedwstępną Czego nie powie Ci pośrednik, a w czym jest w stanie Ci pomóc? Jaka powinna być wielkość zadatku, aby zabezpieczyć interesy kupującego? Co zrobić aby urząd skarbowy nie zakwestionował po latach ceny podaje w akcie notarialnym i nie zażądał dopłaty podatku? Zakup na rynku pierwotnym, czyli co powinieneś wiedzieć o developerze? Jak przygotować się do negocjacji cenowych oraz ewentualnych manipulacji ze strony sprzedających. Protokół zdawczo odbiorczy, czyli jak przygotować się odbioru mieszkania od sprzedającego? Jakie zmiany pojawią się na rynku kredytów hipotecznych od lipca 2017 i co oznaczają dla kupujących? Co wpływa na koszt kredytu hipotecznego? Na co zwrócić uwagę kupując niespłacone mieszkanie? jak nie dać się nabrać na grę pod tytułem: Mamy bardzo duże zainteresowanie tą inwestycją i jak zweryfikować faktyczne zainteresowanie ofertą developera W poradniku Jak znaleźć i kupić mieszkanie zobaczysz także przykłady transakcji przeprowadzonych przez autora. Dr Tomasz Szopiński opowiada o swoich doświadczeniach zdobytych na rynku nieruchomości. W oparciu o nie przedstawia porady dla osób planujących kupno mieszkania. Zresztą rzuć tylko okiem na to, co może Cię spotkać, jeżeli nie znasz się na branży nieruchomości: - nieuczciwi i niesłowni pośrednicy; - wybór niekorzystnego kredytu hipotecznego, który jest nie odpowiedni do Twojej sytuacji; - wybór nieruchomości, która nie jest najlepszą z możliwych tylko dlatego, ze nie znasz -- sprawdzonych sposobów    na szukanie nieruchomości; - kupno taniego mieszkania, które wymaga ogromnych nakładów pieniężnych; - uciążliwe sąsiedztwo; - kupno mieszkania z nieuregulowaną sytuacją prawną.   O autorze   Ebook porusza temat znaleźć. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: mieszkanie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 239 osób
ISBN 978-83-770-1998-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Jak znaleźć i kupić mieszkanie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany