Poznaj język kraju Kwitnącej Wiśni i skonsultuj się z autorem! EjapońskiStart – to jedyny taki poradnik, który przygotuje Cię do nauki języka japońskiego. Dzięki niemu spokojnie i porządnie przygotujesz się do dalszej nauki tego magicznego języka. Nie tylko pomoże Ci dowiedzieć się wiele wartościowych rzeczy, ale również sprawi Ci to ni ezwykłą przyjemność. Ponadto, masz możliwość konsultacji i sprawdzenia swojego pisma. Podręcznik ten jest przygotowany z myślą o tych, którzy nie chcą korzystać z podręcznika, w którym figuruje „sztywny język podręcznikowy”. W tym podręczniku znajdziesz wiele przykładów wraz z tłumaczeniem, dzięki czemu nauka nie sprawi Ci problemu.   Wiele podręczników oferuję naukę języka japońskiego, jednak musisz być przygotowany, że od razu „wrzucą Cię na głęboką wodę” informacji. Teraz już nie musisz się tego obawiać. Wraz z podręcznikiem EjapońskiStart bez problemu przejdziesz przez początki nauki.   Co takiego zawiera ten podręcznik i jaki on jest? Dowiesz się: jak wymawiać poszczególne słowa, jak rozgryźć pismo japońskie, czyli jak czytać i zapisać znaki,  jak odszukać dany znak w słowniku, w jaki sposób zapamiętać znak, jak zapisać, wymówić przedłużenia i powtórzenia znaku w wyrazach. Jaki jest podręcznik?  jest zajmujący, motywujący i ciekawy,  szybko i pewnie wprowadzi Cię w język. Do każdego zadania dołączone są pliki audio, dzięki nim słuchasz, potwarzach i uczysz się języka. Z nauki trzeba czerpać przyjemność, więc teraz możesz ją czerpać!   Dowiesz się wszystkiego co jest Ci potrzebne, aby nauczyć się języka japońskiego. Ebook porusza temat Japoński. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Podręcznik. Jeśli interesuje Cię: języka, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: japońskiego w formacie EPUB, MOBI i PDF.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Pozostałe

Ebook ASAP. Jak nauczyć się języka obcego tak szybko, jak to możliwe
Ebook Chiński dla bystrzaków
Ebook Norweski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem
Ebook Chadży Abrek
Ebook Dama kameliowa. La Dame aux camélias
Ebook Opowieści niesamowite. Mystery Tales

ISBN . Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Japoński Start. Podręcznik do nauki języka japońskiego Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany