Potrzebujesz korepetycji z angielskiego? Szybkiej pomocy przed klasówką? Język angielski. Tablice gimnazjalisty to idealna powtórka z angielskiego dla gimnazjalistów w formie wygodnych i przejrzystych tablic. Seria "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" została przygotowana przez doświadczonych korepetytorów i metodyków, a wszystkie publikacje są konsultowane z nauczycielami i poddawane testom przez samych gimnazjalistów. Główne zalety tablic OldSchool: wszystkie istotne zagadnienia gimnazjalne w pigułce angielskie części mowy, czasy i okresy warunkowe nowoczesna szata graficzna, ilustracje prezentacja treści ułatwiająca zapamiętywanie Wiesz, jak jest. Egzamin gimnazjalny tylko z OLDSCHOOL! Ebook porusza temat angielski. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Tablice. Jeśli interesuje Cię: gimnazjalisty, to ebook dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -33%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Angielski

Ebook Angielski dla bystrzaków
Ebook English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko
Ebook Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach
Ebook Rozmówki w obrazkach z multisłowniczkiem. Pokaż to!
Ebook Angielski. Rozmówki z wymową i słowniczkiem
Ebook Język angielski. Tablice maturzysty

ISBN 978-8-3789-2477-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Język angielski. Tablice gimnazjalisty Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany