Autor: Agnieszka Frączek, Anna Just, Marzec 2020 , 198 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12512 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    Premiera nowej powieści Jørna Liera Horsta! / Ebooki do -60%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja podejmuje tematy dotyczące rozwoju różnych kultur i języków, ich przenikania się i wzajemnego wpływu, a także pamięci jako fenomenu kulturowego oraz językowego. Wydarzenia 1989 roku pierwsze demokratyczne wybory w Polsce i upadek muru berlińskiego w podzielonych wciąż Niemczech stanowiły przełom w najnowszej historii obydwu krajów i zapoczątkowały transformacje ustrojowe. Czy wspo mniane transformacje ustrojowe przyniosły przełom także w lingwistyce? Jak bardzo zmieniły one słownictwo i system języka? Na ile transformacja społeczno-polityczna miała wpływ na zmiany w użyciu języka, np. w zakresie grzeczności językowej? Na te i podobne pytania starają się odpowiedzieć autorzy artykułów zawartych w tym tomie. The publication addresses the issues of the development of different cultures and languages, their interconnectedness and mutual influence, as well as those of memory as a cultural and linguistic phenomenon. The book poses the question of whether the events of the 1989 transformation in Poland and Germany are reflected in language, e.g. in the range of linguistic forms of politeness. Ebook porusza temat transformacji. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: transformacja. Jeśli interesuje Cię: języku, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 12512 osób
ISBN 978-83-235-3918-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Język (w) transformacji - transformacja w języku Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany