Joga jest ścieżką samorozwoju, która wpływa na wszystkie aspekty ciała i umysłu człowieka. Dzięki pracy nad mobilnością i stabilnością ciała pomaga utrzymać prawidłowe wzorce ruchu podczas czynności dnia codziennego. Z e-booka dowiesz się, jak ją wykorzystać, aby zmniejszać podatność pacjentów na negatywne skutki stresu, choroby psychiczne i fizyczne. Ebook porusza temat funkcjonalna. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wykorzystać. Jeśli interesuje Cię: pacjentami, to ebook dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Zdrowie i uroda

Ebook 20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!
Ebook ADHD. Lekarz rodzinny
Ebook Alergia. Lekarz rodzinny
Ebook Anatomia i fizjologia dla bystrzaków
Ebook Antykoncepcja. Lekarz rodzinny
Ebook Profilaktyka antyrakowa. Lekarz rodzinny

ISBN 978-83-269-7699-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Joga funkcjonalna - jak ją wykorzystać w pracy z pacjentami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany