Szukaj:
Ebook jQuery, jQuery UI oraz jQuery Mobile. Receptury

Ebook jQuery, jQuery UI oraz jQuery Mobile. Receptury (jQuery, jQuery UI, and jQuery Mobile: Recipes and Examples (Developer's Library))

Autor: Adriaan de Jonge, Phillip Dutson, Październik 2013, 368 stron

Cena ebooka: Sprawdź cenęZobacz ebooka

Opis ebooka

Najlepsze receptury dla jQuery! Czy ktokolwiek pamięta jeszcze czasy, kiedy ...

Czytaj dalej...

Spis treści ebooka

Chwilowo niedostępny


Zobacz pełny spis treści


Cały opis ebooka


Najlepsze receptury dla jQuery! Czy ktokolwiek pamięta jeszcze czasy, kiedy kaj&fraza=JavaScript' title='Ebook JavaScript'>JavaScript był zmorą dla użytkowników? To już przeszłość! Obecnie język ten święci triumfy wraz z HTML5 i CSS3. Dzięki bibliotekom jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery, jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery UI i jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery Mobile wykorzystanie jego potencjału stało się jeszcze łatwiejsze. Teraz możesz błyskawicznie dodawać zaawansowane komponenty i interakcje do Twojej strony, a także tworzyć aplikacje i strony na urządzenia mobilne. Nigdy dotąd nie było to tak proste!

Ebook ta napisana jest w sprawdzonej formule receptur i przykładów, dzięki którym błyskawicznie poznasz typowe zastosowania omawianych bibliotek. W trakcie lektury nauczysz się wybierać konkretne elementy na stronie, modyfikować je i usuwać. Ponadto dowiesz się, jak korzystać z modelu zdarzeń, komunikować się z serwerem oraz używać zawansowanych komponentów interfejsu użytkownika, zawartych w bibliotece jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery UI. Część trzecia książki poświęcona została jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery Mobile. Znajdziesz w niej najlepsze sposoby nawigowania, obsługi interakcji oraz dopasowania aplikacji do urządzeń mobilnych. To doskonały przewodnik dla wszystkich twórców stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.

Sprawdź:

  • jak łatwo wykorzystać potencjał JavaScriptu
  • jak operować na grupach elementów
  • jak obsługiwać zdarzenia
  • w jaki sposób tworzyć aplikacje na urządzenia mobilne

Wykorzystaj w pełni potencjał JavaScriptu dzięki bibliotece jQuery' title='Ebook jQuery'>jQuery!

Cały spis treści ebookaKup ebooka


Tagi ebooka


Kontynuuj...

Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki, zamiast ściągać je z torrentów i chomikuj
Tytuł: jQuery, jQuery UI oraz jQuery Mobile. Receptury Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany