Kampania wyborcza jest obecnie zjawiskiem o niezwykle istotnej wadze, a jednocześnie jednym z tych etapów procedury wyborczej, które mają duże znaczenie dla funkcjonowania współczesnych społeczeństw demokratycznych. Problematyka ta nie była dotychczas w sposób całościowy przedstawiona w opracowaniu o prawniczym charakterze. Przeprowadzenie analizy prawnej problematyki kampanii wyborczej jest natomiast pożądane, jako że praktyka ustrojowa w tym zakresie uwypukla liczne problemy, które pojawiają się w jej toku. Autorka przeprowadza dogłębną analizę regulacji kampanii wyborczej, zawartej w kodeksie wyborczym na tle regulacji przyjmowanej w poprzedzających kodeks ordynacjach oraz rozwiązań w innych państwach, formułując wnioski zarówno co do sposobu interpretacji przepisów, jak i postulatów de lege ferenda. Dlatego też niniejsza Ebook stanowi istotną pozycję w sferze prawa wyborczego, która może wzbudzić zainteresowanie nie tylko przedstawicieli nauki prawa, lecz także politologów, socjologów, a nadto polityków oraz publicystów.  Ebook porusza temat Kampania. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wyborcza. Jeśli interesuje Cię: regulacji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: prawnej w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to praktyce. Jeśli szukasz ebooków o: prawny, to jest pozycja dla Ciebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Nauki prawne

Ebook Postępowanie cywilne w pigułce. Wydanie 3
Ebook Postępowanie karne w pigułce. Wydanie 3
Ebook Prawo finansowe w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo gospodarcze publiczne w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo handlowe w pigułce. Wydanie 2
Ebook Prawo konstytucyjne. Organy ochrony prawa

ISBN 978-8-3796-9851-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kampania wyborcza w regulacji prawnej i w praktyce (stan prawny na 15 lipca 2015 r.) Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany