Zobacz promocje nowość!

Promocja na ebooki Perfekcyjny angielski - szybko i łatwo! [ -45% ]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

GDY CICHNIE HUK DZIAŁ, ZŁOWROGA SIŁA PCHA ŚWIAT KU NOWEMU KATAKLIZMOWI. Księga czwarta Kampanii Cienia Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie pr zywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie. Marcus dIvoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ? i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła, a jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar Porywająca Ebook z nurtu flintlock fantasy, prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa. Szorstka, brutalna, a zarazem cudownie kameralna... nadzwyczajna militarna fantasy.- Jason M. Hough, współautor bestsellera Mass Effect: Andromeda. Nexus początek Kolejna odsłona jednej z najlepszych współczesnych serii militarnej fantasy. BestFantasyBooks Zuchwała i wywrotowa... zmiksowanie siedemnsastowiecznej techniki z przywołującymi demony skrytobójcami wypada wyjątkowo udanie. Publishers Weekly Ebook porusza temat Kampanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Cienia. Jeśli interesuje Cię: Działa, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: imperium w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:

Inne ebooki w kategorii Fantastyka i science-fiction

Ebook Angelfall Opowieść Penryn o końcu świata

Ziemię ogarnęły ciemności. Państwa upadły, szpitale, szkoły i urzędy stoją puste, nie działają komórki. Za dnia na ulicach rządzą brutalne gangi, ale kiedy zapada mrok wszyscy wracają do kryj...
Ebook Angelfall Penryn i kres dni

Anioły sprowadzają do świata ludzi apokaliptyczne bestie. Nadchodzi wojna. Spektakularny finał bestsellerowej trylogii Susan Ee. Po brawurowej ucieczce z gniazda aniołów Penryn i Raffe muszą...
Ebook Angelfall Penryn i świat po

Ziemię ogarnęły ciemności. Państwa upadły, szpitale, szkoły i urzędy stoją puste, nie działają komórki. Za dnia na ulicach rządzą brutalne gangi, ale kiedy zapada mrok wszyscy wracają do kryj...
Ebook Zgiełk Wojny. Tom 1

Ludzkość opuściła Starą Ziemię i skolonizowała odległe światy. Stało się to możliwe dzięki odkryciu tuneli czasoprzestrzennych, które skróciły drogę do układów gwiezdnych z planetami nadającymi się...
Ebook Dzieci Rybaka. Tom II. Odzyskana magia

Upłynęło wiele miesięcy, odkąd Rafel wyprawił się przez Barlskie Góry w desperackiej próbie znalezienia pomocy. Gdy magia pogody jego ojca wyczerpała się, a Lur pustoszyły zatruwające je zaklęcia,...
Ebook Dzieci Rybaka. Tom I. Utracona magia

Przed laty, za cenę wielu śmierci, Asher pokonał mrocznego czarnoksiężnika Morga i przyniósł Lur pokój. Lecz teraz, szczęśliwie wychowując dzieci, Przebudzony Mag zdaje sobie sprawę, że pokój i b...

ISBN 9788380628359. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kampanie Cienia (#4). Działa imperium Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany