Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Lipiec 2020 , 212 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2526 osób

Zobacz promocję nowość!

Get R Primer, Testing R Code, R Student Companion and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "Kane & Lynch: Dead Men" w całości składa się z bardzo dokładnego opisu ukończenia wszystkich szesnastu rozdziałów kampanii dla pojedynczego gracza. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Rozdział 1 - Impact cz.1-Rozdział 1 - Impact cz.2-Rozdział 1 - Impact cz.3-Rozdział 1 - Impact cz.4-Rozdział 1 - Impact cz.5-Rozdział 2 - Trial cz.1-Rozdział 2 - Trial cz.2-Rozdział 3 - Withdrawal cz.1-Rozdział 3 - Withdrawal cz.2-Rozdział 3 - Withdrawal cz.3-Rozdział 3 - Withdrawal cz.4-Rozdział 3 - Withdrawal cz.5-Rozdział 4 - Cracking Up cz.1-Rozdział 4 - Cracking Up cz.2-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 71Informacja o grzeKane & Lynch: Dead Men to gra akcji typu TPP, wyprodukowana przez doświadczony team z IO Interactive, znany między innymi ze stworzenia takich tytułów, jak Freedom Fighters czy Hitman: Blood Money.Gra Kane & Lynch: Dead Men, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Lynch:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2526 osób
ISBN 978-83-8054-346-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kane Lynch: Dead Men - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany