Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Luty 2020 , 236 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1886 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo Naukowe Silva Rerum [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy. To dokładna i bogato ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie kolejne wydarzenia opowiadanej przez ten tytuł historii. Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Nowi członkowie za łogi - Razzo (2 - W roli kapitana) Znajdź jakieś zlecenie (2 - W roli kapitana) Nowi członkowie załogi - Nacho (1) (2 - W roli kapitana) Nowi członkowie załogi - Carlo (2 - W roli kapitana) Nowy miot (10 - Jajo Wielkiego Ducha) Wuj Eduardo (1) (3 - Śladami Złotego Żółwia) Zamelduj się u tatki (2 - W roli kapitana) Spotkaj się z tatką (1 - Wieści z daleka) Czas zabawy! (1 - Wieści z daleka) Zaginiony klucz (4 - Mroczne niebezpieczeństwo) Informacja o grze Przygodówka, która nawiązuje do gry So Blonde. Wcielamy się w niej w kapitan Morgane wybierającą się w swoją pierwszą samodzielną i niebezpieczną podróż. Tym razem odwiedzamy pięć odmiennych wysp i wracamy do kilku lokacji znanych z poprzednich przygód. Gra jest typową przedstawicielką gatunku - podczas zabawy zbieramy przedmioty, rozwiązujemy łamigłówki i prowadzimy konwersacje. Gra Captain Morgane and the Golden Turtle, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, Wii, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Kapitan. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Morgane. Jeśli interesuje Cię: legenda, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Złotego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Żółwia. Jeśli szukasz ebooków o: poradnik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1886 osób
ISBN 978-83-8055-408-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany